تبلیغات
یکتا دانلود - نرم افزار قراردادن افکت و فریم روی عکس ها Frame Photo Editor v5.0.0

نرم افزار قراردادن افکت و فریم روی عکس ها Frame Photo Editor v5.0.0

frame-photo-editor-5(www.p30well.com).jpg
عکس های زیادی از دوستانتان یا افرادی که به انها علاقه دارید در سیستمتان جمع شده است و اینکه  تصاویری زیبا را دارید و می خواهید آنها را با کمی ویرایش زیباتر جلوه دهید . برای این کار نیاز به یک نرم افزار قدرتمند دارید . فارسی نوین برای رفع این نیاز کاربران محترم خود نرم افزار فوق العاده را برای شما معرفی می کند . با این برنامه می توانید برای عکس های خود فریم های زیبا قرار دهید و آنها را به طور حرفه ای جلوه دهید .
Frame Photo Editor یک نرم افزار راحت در کاربرد و حرفه ای برای ویرایش تصاویر و عکس ها می باشد . شما می توانید با این برنامه فریم های فوق العاده جذاب روی عکس های خود قرار دهید . این کار بسیار سریع و راحت می باشد . همچنین می توانید عکس های خود را کوچک و چرخش دهید ، رنگ آن را تنظیم کنید و یا اینکه متن مورد نظر خود را روی آن قرار دهید . حالا می توانید آن را به دوستان خود ایمیل کنید و یا اینکه آن را در دسکتاپ خود قرار دهید و از آن لذت ببرید. با Photo Frame Editor کار کردن حرفه ای با عکس ها برای شما امکان پذیر می شود . با این برنامه شما می توانید عکس های خود را با افکت های زیبا و در هم آمیختن عکس های مختلف موجود در نرم افزار زیبا و ویرایش کنید . در ضمن به راحتی می توانید متن خود را در عکس قرار دهید تا زیبایی آن دو چندان شود . دست شما کاملا باز است . بله شما می توانید عکس های خود را بسیار دوست داشتنی تر و جذاب تر کنید . عکس های ساخته توسط خود را ایمیل کنید یا آنها را با این برنامه با کیفیت بالا پرینت کنید .

راهنما : لینک دانلود این مطلب را از کادر زیر کپی کرده
و بر روی محل تایپ قسمت آدرس مرورگر اینترنتی خود Paste نمائید
و سپس با زدن کلید Enter آن رابراحتی دانلود کنید.

http://www.dl.mihandownload.com/user2/rohan/988/Frame.Photo.Editor.v5.0.0%5BMihanDownload.com%5D2.rar

پسورد فایل : www.mihandownload.com

 

 

 ادامه نوشته : نرم افزار قراردادن افکت و فریم روی عکس ها Frame Photo Editor v5.0.0

  • برچسب ها: دانلود نرم افزار قرار دادن افکت های زیبا روی عکس، دانلود نرم افزار ویرایش عکس، دانلود نرم افزار افکت گذاری روی عکس ها، دانلود نرم افزار ایجاد افکت روی عکس، دانلود نرم افزار درست کردن فریم برای عکس، دانلود نرم افزار درست کردن قاب برای عکس، دانلود نرم افزار درست کردن کارت پستال، دانلود نرم افزار ساخت فریم برای عکس ها،