تبلیغات
یکتا دانلود - نرم افزار تبدیل فرمت های ویدئویی Aiseesoft Total Video Converter v5.0.08

نرم افزار تبدیل فرمت های ویدئویی Aiseesoft Total Video Converter v5.0.08

AiseesoftTotal.Video.Converter.v5.0.08_www.mihandownload.com.jpg

بی شک شما نیز تاکنون نیازمند به تبدیل فایل های تصویری به پسوند دیگری شده اید.در این زمینه نرم افزارهای متعددی وجود دارد که فارسی نوین بهترین و جدیدترین آنها را گلچین کرده و در اختیار شما قرار می دهد .
نام این نرم افزار Aiseesoft Total Video Converter می باشدکه یکی از بهترین برنامه های تبدیل فرمت فایل های ویدئویی محسوب می شود . این برنامه قادر است فایل مورد نظر شما را به پسوندهای MP4/MKV/WMV/AVI و یا پسوندهای رایج دیگر نظیر MP4, H.264, AVI, MP3, WMV, WMA, FLV, MKV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, VOB, DivX, Mov, RM, RMVB, M4A, AAC, WAV با سرعت بسیار بالا و بهترین کیفیت صدا و تصویر تبدیل نماید . به علاوه با Aiseesoft Total Video Converter شما می توانید صدا را از فایل ویدئویی استخراج نمایید و یا آن را به هر کدام از پسوندهای M4A, MP3, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG که خواستید تبدیل کنید.کاربرد این برنامه فقط به تبدیل پسوندهای ویدئویی ختم نمی شود .این برنامه کاربردهای دیگری هم دارد. برخی از کاربردهای دیگر آن برش فیلم و متصل کردن کلیپ ها است .برای مثال شما می توانید چند تکه فایل ویدئویی را به یک فایل پیوسته تبدیل کنید ویا یک فایل را به چند تکه تبدیل kنمایید. با استفاده از Aiseesoft Total Video شما می توانید تمام ویرایش های معمول را بر روی فایل ویدئویی خود با سرعت بسیار بالا بدون افت کیفیت فایل خروجی انجام دهید.

راهنما : لینک دانلود این مطلب را از کادر زیر کپی کرده
و بر روی محل تایپ قسمت آدرس مرورگر اینترنتی خود Paste نمائید
و سپس با زدن کلید Enter آن رابراحتی دانلود کنید.

http://dl.mihandownload.com/user2/mobin/soft-pc/Aiseesoft-Total-Video-Converter.v5.0.08_www.mihandownload.com.zip

پسورد فایل : www.mihandownload.com

 

 

 ادامه نوشته : نرم افزار تبدیل فرمت های ویدئویی Aiseesoft Total Video Converter v5.0.08

  • برچسب ها: ویدئو، ویرایش ویدئو، video converter، تبدیل، تبدیل فرمت، تبدیل فرمت فایل، تبدیل فرمت با سرعت بالا، تبدیل پسوند، تبدیل پسوند فایل های ویدئویی، تبدیل انواع ویدئوها، تبدیل با سرعت بالا، دانلود نرم افزارAiseesoft Total Video،